Južná Pláž Dymu

Južná Pláž Dymu

Preskúmanie South Beach dymu

Rovnako ako s našimi preskúmanie Niekedy Dymu, South Beach Dymu je ďalší z tých značiek, ktoré prišli na scénu, v posledných rokoch sa rýchlo vstal z mŕtvych na mieste medzi najlepšie e-cig značiek na trhu. South Beach Smoke ponúka široký výber e-

Najpredávanejšie kit na South Beach je ich Deluxe Plus Starter Kit. Táto sada je skvelý úvod do značky South Beach Smoke a predáva za $ 89.99. Je to trochu drahšie ako súprava stredného rozsahu v iných značkách,ale po testovaní to cítime, že to stojí za cenu. (Ak chcete, najľahší auta, aby sa práve dostali chuť South Beach, majú tiež Deluxe Starter Kit pre $59.99, ktorá vám dáva iba essentials). Tu je to, čo dostanete v tejto súprave:

 • 1 Štandardná Batéria
 • 1 Extra Kapacita Batérie
 • 1 Prenosná Nástenná Nabíjačka
 • 1 Deluxe USB nabíjačka
 • 1 Univerzálny adaptér do auta pre nabíjačku USB
 • 1 Univerzálny Kufrík
 • 5 Veľké nikotínové kazety ‘ sa rovná 7-8 balenia cigariet (výber chuť & silu)

Batérie, ktoré prichádzajú s touto súpravou, sú nové batérie typu SuperMAX South Beach, ktoré po vyskúšaní sami nie sú vtipom. Dávajú dobré, čisté čerpanie pary zakaždým a trvajú dlho medzi nábojmi.

A kedykoľvek budete musieť dobiť, táto sada je dodávaný s pár príslušenstvo tak urobiť. Obzvlášť sa nám páči adaptér do auta, ktorý je užitočný, pretože nie vždy sedíte okolo domu alebo kancelárie so zásuvkou na stenu alebo portom USB v okolí. Kufrík je tiež pekný.

Ako môžete vidieť na obrázku vyššie, pohodlne zapadá do jednej plne zostavenej batérie/kazety e-cig a ukladá niekoľko náhradných kaziet. Je to pekná vec mať, takže nemusíte tápať cez vrecká, batoh, aktovku, kabelku alebo čokoľvek nájsť túlavé kazety.

Ak hľadáte všetko, čo ponúka South Beach, majú tiež Deluxe Ultimate Starter Kit pre $159.99. To prichádza so všetkým, takže žiadny kameň na kameni. Tu je to, čo všetko prichádza s ním:

 • 1 Štandardná Batéria
 • 1 Extra Kapacita Batérie
 • 1 Osobné nabíjacie puzdro nabíjacie batérie on-the-Go
 • 1 Prenosná Nástenná Nabíjačka
 • 1 Deluxe USB nabíjačka
 • 1 Univerzálny adaptér do auta pre nabíjačku USB
 • 1 Univerzálny Kufrík
 • 15 veľkých nikotínových kaziet ‘ sa rovná 21-24 balení cigariet (výber chuti a sily)

Deluxe Ultimate Kit pre $ 159.99 aj na $ 159.99, to je sakra hodnota, ako nákup všetkých týchto doplnkov, extra kazety, atď. vás bude stáť oveľa viac, ak si ich kúpite individuálne. Skutočným zážitkom v tejto súprave je osobný nabíjací prípad, ktorý je položkou na fotografii vyššie, ktorá vyzerá ako bežný balík cigariet. Jedná sa o prípad tvrdého plášťa, ktorý môžete použiť ako puzdro na prenášanie, ale súčasne je elektronický a nabíja batérie počas ich ukladania.

Existujú svetelné indikátory, ktoré vám umožnia poznať stav nabíjania batérií, ako aj koľko nabíjania zostáva v samotnom prípade.

Jednoducho zapojte nabíjaciu skriňu do akejkoľvek zásuvky, aby ste ju v prípade potreby dobili. Je to celkom elegantné príslušenstvo a určite najlepšia časť tejto súpravy. Predáva za $ 49.99 na jeho vlastné, tak to samo o sebe je do značnej miery stojí za príplatok za túto súpravu, nehovoriac o získanie viac kaziet.

Pre holé kosti na South Beach tiež predávajú opakovane použiteľnú Expresnú súpravu za $ 29.99. To je šetrný spôsob, ako vyskúšať ponuky na tejto značke. Toto je vyrobený s rovnakým vysoko kvalitné výrobky, ktoré nájdete v ich viac robustný súpravy, vrátane SuperMAX batérie, a je dodávaný s kompaktným flip-top prípade, ako na obrázku nižšie, a obsahuje 1 cartridge (váš výber, chuť a silu).

Kazeta

Pokiaľ ide o kazety, boli sme naozaj spokojní s odrodou, ktorú ponúkajú. Majú 10 rôzne príchute a my sme sa snažili ich všetky a musí priznať, že sú celkom chutné. Majú 3 rôzne druhy tabakových príchutí, plus mentol, čokoláda, vanilka, čerešňa a iné, ako na obrázku nižšie. Naša obľúbená je určite broskyňová kazeta. Môžete získať 15-pack, pre $39.99, ktorá sa rovná $2.66/kazetu a ekvivalent $1.77/pack tradičných cigariet, a dokonca aj viac úspor sú vidieť cez nákup vyšších množstvách, napríklad 30-pack, pre $69.99 ($2.33/kazeta ) a 45-pack, pre $na 99,99 ($2.22/kazeta).

Nikotínové kazety na South Beach dymu

Záverečné Myšlienky

South Beach Smoke, aj keď som bol asi na relatívne krátku dobu v porovnaní s ostatnými špičkovými značkami vonku, rýchlo urobil meno pre seba na trhu e-cig. Dodávajú vysoko kvalitné batérie spolu s chutné kazety, ktoré naozaj dať veľký hit pary.

Tam je súprava na nosenie každý štýl a rozpočet, ako aj mať veľký výber príslušenstvo s ich osobné plnenie prípade, účtovné prípady, USB nabíjačky, auto adaptéry, sieťovej nabíjačky a ozdobná šnúrka na uniforme.

Neexistuje žiadny nedostatok príslušenstva na South Beach, majú všetko, čo by ste mohli chcieť v e-cigs. Sú to investície do R&D je úplne evidentné, a budete určite spokojní s ich produktmi, ale ak z akéhokoľvek dôvodu sa vám nepáči, čo máš, ponúkajú 30-deň plnú záruku vrátenia peňazí, bez otázok. Neočakávame, že niekedy prichádza do hry, ale je to pekné mať, že pohodlie.

Ak hľadáte pre novú značku e-cigs, alebo sú nováčik na e-fajčenie, to je skvelá značka vyskúšať.

Je to určite bol víťaz v očiach tejto webovej stránky. Zamieriť na viac ako na South Beach smoke webové stránky a uložiť 15% kliknutím na tento odkaz. Vďaka za čítanie a uistite sa, že zanechať komentár nižšie so svojím South Beach skúsenosti!

Nasledujte nás a páčte sa nám:
Share
Follow by Email
Instagram
Houzz