iOS 5. 1 Beta 3 zobrazuje diktát Siri: iPad 3 Spúšťanie so Siri?

iOS 5. 1 Beta 3 zobrazuje diktát Siri: iPad 3 Spúšťanie so Siri?

V poslednej dobe sme veľa hovorili o Siri na iPad 3 as vývojom iOS 5. 1 beta 3 vývojárom sa zdá byť očividnejšie, že Siriho sme skutočne videli na tablete. Nový beta kód neposkytuje veľa nahliadnutí do budúcnosti zariadení Apple, ale 9to5mac odkryl „niečo potenciálne veľké“.

Kód zobrazuje odkazy na Siri Dictation a po zamiešaní novej aplikácie nastavenia beta 3 sa zobrazuje úplne nová sekcia ponuky klávesnice s názvom „About Privacy and Dictation“ (O súkromí a diktovaní). vyvolá obrazovku so zákonným žargónom a funkčnými informáciami pre Apple Siri Dictation.

«Keď použijete vo svojom zariadení funkciu diktovania klávesnice, veci, ktoré diktujete, sa zaznamenajú a odošlú spoločnosti Apple na konverziu toho, čo hovoríte, do textu. Vaše zariadenie tiež odošle spoločnosti Apple ďalšie informácie, napríklad vaše meno a prezývku, »… atď.

Čo to všetko znamená? Diktát sa na vašom iPade 2 nebude spúšťať pod iOS 5. 1 beta 3; čo mnohých vedie k špekuláciám, že by to mohlo byť v skutočnosti hlavným rysom pre iPad alebo dokonca exkluzívnym predajným miestom pre iPad 3 (na druhé vkladáme svoje peniaze).

Môžete si spomenúť späť na iPhone 4S prijímajúci Siri a Siri Dictation s uvedením iOS

5. 0, takže ak Apple sleduje podobný model ako ich mobilná polovica, v blízkej budúcnosti by to mohla byť realita. Tí, ktorí vlastnia generáciu iPod Touch na sietnici, v súčasnosti tvrdia, že sa pre nich teraz objavuje aj ponuka klávesnice a legálna obrazovka, čo znamená, že spoločnosť Apple by tiež mohla sledovať technológiu pre ich dotykovú linku pre iPod.

Hoci sa zdá, že táto správa znamená, že Siri Dictation by bola jedinou dostupnou možnosťou pre iPad 3, je ešte príliš skoro na to povedať. Apple údajne testoval (s úspechom) prototyp iPadu s plným zážitkom Siri; čo dáva viac dôkazov o tom, že majú v úmysle uviesť na trh iPad 3 so Sirim pri štarte. Koniec koncov, bez Siri bude ťažké upgradovať iPad 3 na iPad 3.

Nasledujte nás a páčte sa nám:
Share
Follow by Email
Instagram
Houzz