iOS 5 zobrazuje iPad 3 so zobrazením sietnice

iOS 5 zobrazuje iPad 3 so zobrazením sietnice

Podľa softvéru iOS 5 beta bude iPad 3 bežať vo vyššom rozlíšení a na displeji sietnice. Obrazovka sietnice bola prvýkrát predstavená na zariadení iPhone 4 spoločnosťou Apple a beží pri hustote pixelov 326ppi. Obrazovka sietnice je natívna pre spoločnosť Apple a je doteraz kľúčovým predajným miestom proti iným podobným zariadeniam na trhu vďaka jej živým a bohatým funkciám displeja.

Ak ste sledovali povesti pre iPad 2, pravdepodobne si pamätáte, ako niektorí predpovedali spoločnosť Apple, aby zahrnula zobrazenie sietnice do svojho najnovšieho tabletu (iPad 2), ktorý je na trhu od marca. Ako sme videli, nikdy sa to nestalo a ešte viac skľučujúce bolo, že stále bežalo v rozlíšení 1024 x 768.

iPad 3 Displej 5-6x vyšší ako súčasný iPad 2

Začiatkom tohto týždňa zverejnila správa spoločnosti Reuters tvrdenie, že spoľahlivé zdroje mali informácie, že iPad 3 sa môže pochváliť obrazovkou s 5 až 6-násobkom rozlíšenia oproti súčasnému iPadu 2. Či je táto informácia spoľahlivá alebo nie, treba ju vidieť, avšak podľa tipov objavených v softvéri iOS 5 pre vývojárov beta by to nebol dlhý záber.

Rozlíšenie obrazovky (displej sietnice) bude pre priemerného spotrebiteľa hlavným rozlišovacím bodom predaja a bohatosťou displeja z hľadiska kvality. Majú tendenciu priťahovať sa k estetike, príťažlivosti a grafike, než sa obávajú rýchlosti procesora a iných technických špecifikácií, o ktorých nemajú potuchy. Dúfajme, že iPad 3 uspokojí obidva segmenty spotrebiteľov tým, že zabezpečí prispôsobenie displeja sietnice a technických špecifikácií. Môžete povedať štvorjadrový A6?

Ďalšie dôkazy navrhujúce rozlíšenie iPad 3 1536 x 2048

Ďalšie novinky z iPadu 3 ukazujú, že grafika aplikácie Newstand App sa zobrazuje v rozlíšení 1024 x 768, ako aj 1536 x 2048. Podľa nového objaveného rámca Twitter sa ich rozlíšenie tiež zhodovalo s rozlíšením posledného; ďalej navrhuje začlenenie posilneného uznesenia.

Aj keď by to mohlo byť iba testovanie verzie beta v zákulisí, je veľmi pravdepodobné, že spoločnosť Apple sa chystá predstaviť obrazovku iPodu 3 na obrazovke sietnice s vysokým rozlíšením v určitom okamihu počas životného cyklu systému iOS 5.

Nasledujte nás a páčte sa nám:
Share
Follow by Email
Instagram
Houzz