Vyhlásenia a stanoviská spoločnosti Apple k dátumu vydania iPadu 3

Vyhlásenia a stanoviská spoločnosti Apple k dátumu vydania iPadu 3

Počas nedávneho hovoru so zárobkami spoločnosť Apple tvrdila, že nemá v úmysle uviesť na trh iPad 3 v roku 2011. Ak ste sa v poslednej dobe tešili zo všetkých klebiet, môže to byť niečo, o čo sa zvlášť nestaráte.

Apple rýchlo prepustil vydanie iPadu 3 v roku 2011, keď boli požiadaní o jeho plánoch; vyhlásenie iPadu 2 za aktuálny úspech. S iPadom 2, ktorý sa predáva veľmi dobre, Apple uviedol, že chce vidieť, ako sa trh v najbližších rokoch objavuje.

Čo to znamená pre Apple a ich smerovanie? A čo iPad 3?

Domnievame sa, že sa pokúšajú z iPadu 3 odstrániť nejaké humbuk a zvesti, pretože sú zaseknutí na tvrdom mieste. Aj keď sa iPad 2 predáva veľmi dobre, stále existuje veľa zaostávajúcich, ktorí debatujú o svojom pôvodnom iPade v nádeji na vysnívaný stroj! (iPad 3).

Aj keď iPad 3 vyjde až začiatkom roku 2012, spoločnosť Apple sa chce zamerať na všetok humbuk a marketing na svoje súčasné produkty. Čo nás privádza k ďalšiemu bodu …

Apple potenciálne súťaží proti sebe?

Ak by spoločnosť Apple dodržiavala zvesti cirkulujúce na webe a v lete alebo koncom roka 2011 uviedla iPad 3, je to aj časový rámec pre iPhone 5. Posledné správy a analytici tvrdia, že ak spoločnosť Apple vydá iPad 3 približne v rovnakom čase ako iPhone 5, budú si navzájom konkurovať.

Spotrebitelia by sa mali urobiť vedomé rozhodnutie o tom, čo si môžu dovoliť a čo by mali upgradovať. Nemyslia si, že je to logické, pretože súčasný plán vydávania spoločnosti Apple je dokonale zladený tým, že medzi vydaním každého produktu poskytuje dostatok času na vyplnenie.

Spoločnosť Apple sa musí tiež zamerať na skutočnosť, že tablety so systémom Android sa budú postupne uvoľňovať koncom tohto roka a budú sa snažiť zostať čo najkonkurencieschopnejšie.

Konkurenti sa budú ako vždy usilovať o spätnú analýzu iPadu a pokúsiť sa poskytnúť hľadané prvky; snaha prilákať spotrebiteľov, aby si osvojili alebo prešli na svoje výrobky.

Tieto najnovšie správy môžu objasniť, či bude iPad 3 uvedený na trh v roku 2011. V súčasnosti indikácia ukazuje na dátum vydania 2012.

Nasledujte nás a páčte sa nám:
Share
Follow by Email
Instagram
Houzz