SONY SMARTWATCH SW2 RECENZIA

SONY SMARTWATCH SW2 RECENZIA

Tento Smartwatch Sw 2 je ďalšia inovácia, ktorá prinesie nový spôsob, ako si vychutnať svoj život jednoduchým a jednoduchým nástrojom. Musí to byť dobrá správa pre vás, ktorí chcú vykonávať viac elegancie vzhľad.

Tento produkt sám o sebe je oficiálny Sony aplikácie pre smartwatch od Sony alebo známy ako Sony smartwatch 2 SW2. Dokonca aj tento produkt vyzerá malý alebo tak veľký, ako sa pozeráte, ale môžete využiť všetky výhody výkonného Androidu s inovatívnym doplnkom Smartphone.

Musíte vedieť, že Sony smartwatch SW2 tu má skvelú aplikáciu, ktorá vám pomôže rozhodnúť, ako váš Smartphone bude komunikovať s týmto smartwatch SW2. Ak chcete použiť túto aplikáciu príslušenstva, musí byť pripojená k inteligentnému pripojeniu, ktoré je nainštalované v systéme android alebo tablet. Ak sa chcete dozvedieť viac o tomto produkte, môžete preskúmať najlepšie preskúmanie Smartphone tohto produktu.

Sony smartwatch je ďalší produkt spoločnosti Sony, ktorý sa spolieha na špičkovú technológiu smartfónu. Je to snaha pridať produktovú radu s inteligentnou technológiou. Prostredníctvom smartwatch, ktorý je spustený spoločnosťou Sony s cieľom vytvoriť druhú obrazovku pre váš android.

V skutočnosti je tento produkt tiež výsledkom kombinácie medzi dizajnom a tiež multifunkčnou funkciou. To znamená, že každý môže využiť tento Sony smartwatch pre diaľkové ovládanie, rozprávanie a tiež otvoriť aplikáciu pre android. Existuje ešte veľa ďalších funkcií, ktoré môžete získať z tohto produktu.

Popis produktu – najlepšia recenzia smartfónu

Najlepšie Smartphone recenziu na tento produkt uviedol, že na tento produkt budete používať 1, 6 palca jeho rozlíšenie 220 x 176 megapixelov. Široká obrazovka je dostatočne pohodlná na čítanie akýchkoľvek textových správ alebo e-mailov.
Je tiež chránený technológiou proti prachu a tiež odolnosťou proti vode. Napriek tomu by ste nemali tento smartwatch plávať alebo iné. Súvisí to s funkciou produktu, ktorý môže nahradiť funkciu alebo inteligentné médium, keď je mimo dosahu. Pre vás, ktorí majú koníček, ako je fotografovanie, môžete využiť tento Sony smartwatch na fotografovanie na diaľku. Môžete tiež získať zariadenie hudobný prehrávač, ktorý je uvedený v tomto smartwatch.

LCD je vzhľad tohto produktu. S uhlopriečkou 1. 60inch, ktorý je podporovaný s rozlíšením až 220 x 176 megapixelov. Bluetooth je riešenie, ktoré sú potrebné na podporu pripojenia. Bluetooth 3. 0 a tiež NFC (Near Field communication) sú už veľmi schopné uspokojiť mnohé vaše potreby.

Prostredníctvom najlepšie Smartphone recenziu, môžete tiež dobre rozumieť tomu, že tento smartwatch2 SW 2 tu, že pre jeho schopnosť, toto smartwatch je možné pripojiť len s inteligentné zariadenie, ktoré používa systém android, prevádzka 4. 3 jelly bean.

Procesor dual core Qualcomm Snapdragon 800 2, 2 GHz naozaj zvyšuje výkon tohto malého produktu. Sila batérie môže prežiť až asi 6 dní pre bežné použitie; tiež dá šancu na dlhší čas využiť tohto média. Viac mover, budete mať viac elegancie s dvoma druhmi lán.

Nasledujte nás a páčte sa nám:
Share
Follow by Email
Instagram
Houzz