Sony PS3 3D displej: rýchly prehľad a cena

Sony PS3 3D displej: rýchly prehľad a cena

Nový displej Sony PS3 3D by mohol byť ideálnym partnerom pre konzolu PlayStation 3 a pridať ďalšie do vášho herného zážitku. Ak sa chcete dozvedieť viac o tom sme sa pozrieť na rýchly prehľad a dostal nahliadnuť do toho, koľko by to mohlo nastaviť späť.
V článku o Houston Chronicle nový Sony 3-D má veľa chvály.

S veľkými 3D špecifikáciami spolu s Full HD 1080p a obnovovacou frekvenciou 240Hz pre plynulý pohyb je veľa vzrušených.

Jedná sa o LED nie je monitor alebo TV bez HDTV tuner alebo štandardný vstup VGA to môže ešte byť použitý ako oboje.
Na $ 499 alebo vaše krajiny ekvivalent meny, To sa zdá byť pomerne drahé, takže balík Sony by bolo viac výhodné.

Za pouhých $ 599 budete môcť získať PlayStation 3 zahrnuté, ktorý funguje ako úspora $ 149 kúpiť jednotlivo. Toto nie je ideálne pre nastavenie domáceho kina a bude potrebné diaľkové ovládanie, pretože ide o displej, hoci univerzálny diaľkový ovládač fungoval dobre.

Hranie hier zapôsobil na recenzenta, ktorý bol úplne spokojný s Halo hry ako: Combat Evolved Anniversary, ktorý má skvelú hĺbku. 3D-filmové prívesy na Vudu boli obzvlášť dobré. Okuliare obsahujú funkciu s názvom Simulview, ktorý umožňuje dvaja hráči na rovnakom systéme vidieť rôzne obrazovky, skôr než mať rozdelené obrazovky, čo je PS3-exkluzívne funkcie. Nabíjanie ľahkých okuliarov je možné vykonať pomocou kábla USB a to trvá asi pol hodiny.

Celkový výsledok bol, že to nie je potrebné pre home-theater ešte ponúka hĺbka v malom priestore a stojí za nákup pre 3D zážitok. Myslíte si, že by to bol skvelý doplnok k spolupráci vám PS3? Ak hľadáte kúpiť PS3 to by mohlo byť užitočné.

Nasledujte nás a páčte sa nám:
Share
Follow by Email
Instagram
Houzz