Recenzia Air Playit – na streamovanie videa iPad 3 / HD kdekoľvek

Recenzia Air Playit – na streamovanie videa iPad 3 / HD kdekoľvek

S iPad 3 / HD hneď za rohom je celkom zrejmé, že ľudia budú mať záujem hľadať správny druh aplikácií iPad na testovanie na novom zariadení. Keď som prehľadával internet, narazil som na novú aplikáciu s názvom „Air Playit“, ktorú vyvinula spoločnosť

Digiarty Software, Inc.

Ako fanúšik sledovania hudobných videí na mojom zariadení so systémom iOS som skontroloval takmer každý druh softvéru, ktorý sa môže pochváliť tým, že mi to umožní streamovať video a zvuk na mojom zariadení. Preto som sa rozhodol skúsiť „Air Playit“ a musím povedať, že som bol ohromený.

Ako už názov napovedá, „Air Playit“ je softvér na streamovanie videa, ktorý používateľom umožňuje streamovať videá spolu so zvukom do mobilných zariadení Apple iPad, iPhone, iPod Touc h, ako aj mobilných zariadení Google OS OS.

Tento softvér bol správne označený názvom „Air Playit“, pretože funguje ako užívateľ, ktorý vlastní cloudový server pre audio a video, a je schopný streamovať 320 rôznych formátov videa a zvuku na mobilných zariadeniach prostredníctvom siete WiFi a 3G / 4G.

Video a zvuk môžete streamovať, keď ste v roamingu, a tiež môžete zdieľať súbory s rodinou a priateľmi. Táto funkcia sa mi veľmi páčila, pretože som sa bavila pri zdieľaní niekoľkých filmov, ktoré sa mi páčili so svojimi priateľmi, a dozvedela sa, čo si o tom myslia. Keď ukladáte súbory, nezaberá ani úložisko zariadenia, takže máte pocit, že úložisko vášho zariadenia iDevice sa práve stalo nekonečným.

Ďalšou vecou, ​​ktorá sa mi na Air Playit páčila, je to, že je veľmi jednoduchá inštalácia a používanie.

Nemusíte byť počítačom, aby ste pochopili, ako správne používať túto aplikáciu, pretože poskytnuté pokyny sa dajú ľahko pochopiť a dodržiavať. Všetko, čo musíte urobiť, je stiahnuť aplikáciu, nainštalovať ju a pripraviť sa na používanie funkcií, ktoré ponúka.

Mnohí z vás sa možno zaujímajú o ochranu súkromia a rodičovskú kontrolu, ktorú tento softvér poskytuje. Nemusíte sa obávať, pretože tento softvér umožňuje používateľom vyberať prístupové práva po výbere video a zvukových súborov na zdieľanie. Kategórie zahŕňajú: Admin, Deti a Verejnosť. Preto sa nemusíte obávať, že niekto iný môže vidieť alebo počuť zdieľané súbory, ak ich nechcete.

„Air Playit“ obsahuje aj mnoho ďalších funkcií.

Osoba nemusí očakávať, že softvér na streamovanie videa bude mať také množstvo ďalších funkcií, ktoré môžu používateľom uľahčiť a zefektívniť ich život. Ako bolo uvedené vyššie, používatelia sa nemusia starať o formát video a zvukových súborov, pretože tento softvér dokáže konvertovať súbory do formátu vhodného pre zariadenia iDevices. Je tiež vybavený offline prevádzačom, takže používatelia môžu spravovať svoje úlohy aj bez internetového pripojenia.

Tento softvér tiež podporuje Apple TV -Out a umožňuje používateľom streamovať video a hudbu do televízora cez iPhone alebo iPad.

Umožňuje dokonca používateľom prispôsobiť kvalitu výstupu a rozlíšenie atď. „Air Playit“ má technológiu CUDA, ktorá umožňuje počítaču bezproblémový chod, zatiaľ čo softvér vykonáva svoje funkcie.

Takže tu to máte. So všetkými skvelými funkciami, ktoré má tento jediný softvér, ho veľmi odporúčam všetkým, ktorí chcú streamovať video a zvukové súbory čo najefektívnejšie. Ak sa ma pýtate, dám jej päťhviezdičkové hodnotenie! Ak chcete streamovať video kdekoľvek, stačí navštíviť webovú stránku dvojitým kliknutím na odkaz tu Air Playit.

Nasledujte nás a páčte sa nám:
Share
Follow by Email
Instagram
Houzz