Technics Rp-DH1200 DJ slúchadlá recenzia

Technics Rp-DH1200 DJ slúchadlá recenzia

Vybral som si tieto slúchadlá Technics po tom, čo som videl niekoľko DJov, ktorí ich nosili v miestnych kluboch počas posledných mesiacov copule.   Myslel som, že musí byť dobré, ak profesionáli používajú ich na svojich výstavách a chlapec som mal pravdu.   Ostrý a jasný zvuk pri počúvaní akýkoľvek druh hudby je to, čo mi chcete napísať tento Technics RP-DH1200 DJ Slúchadlá recenziu, aby som sa mohol podeliť o svoje skúsenosti s každým a dúfajme, že pomoc potencionálnych kupujúcich von.

Mal som Technics produkty pred a Vždy som bol primerane šťastný, ale nie fúkané preč.

Tentokrát som nadšený kvalitou.

Väčšina slúchadiel, ktoré som počúval v tomto cenovom rozpätí, má dosť skvelé zvukové basy, ale zdá sa, že kvalita končí.   Ostatní výrobcovia sa zdajú vec jediná vec, o ktorú sa ľudia starajú, je Basa a zatiaľ čo to môže byť pravda pre niektorých ľudí, nie je to so mnou.   Bol som rád, že počuť čisté znejúce výšok a hladké midrange znie všetko znieť rovnako, ako by mali.    Som experiemented so všetkými rôznymi typmi hudby sa hrá kdekoľvek od veľmi mäkké až veľmi nahlas a bol veľmi spokojný so zvukom po celú dobu.

Pokiaľ ide o vzhľad a pohodlie týchto slúchadiel Technics DJ, som tu tiež spokojný.   Sú dostatočne pohodlné na nosenie na celú show a možno aj dlhšie.   Nie sú príliš ťažké, takže začnú ublížiť, ale nie tak chatrné, aby pocit, že sa rozpadne v každom okamihu.

Naozaj sa zdá, že tu našli dobrú rovnováhu.   Veľmi sa mi páči funkcia, kde môžete kábel odstrániť a nahradiť ho novým, ak sa poškodí.   Ja som nemal na to zatiaľ a dúfajme, že nebudem, ale myslím, že je to skvelý nápad, ktorý ušetrí veľa ľudí z zahodiť dokonale dobrý set slúchadlá kvôli poškodený kábel.

Nasledujte nás a páčte sa nám:
Share
Follow by Email
Instagram
Houzz