iPad 3 4G LTE vybavený podľa úniku AT&T

iPad 3 4G LTE vybavený podľa úniku AT&T

Z pohľadu toho bude iPad 3 v deň vydania pripravený na 4G LTE. Niektoré nedávne únikové dokumenty AT&T odhalili niektorí hackeri pod prezývkou LulzSec.

Tieto obnovené plány naznačujú, že spoločnosť AT&T sa chystá v blízkej budúcnosti pripraviť plnú podporu sietí 4G LTE. Na telefón iPhone 5 sa odkazuje aj v dokumentoch, ktoré poukazujú na dátum vydania v septembri. Väčšina zdrojov zálohuje vydanie zo septembra, avšak vylučuje možnosti údajov LTE; že nebude pripravený na iPhone 5, ale skôr na iPhone 6.

Napadnuté a neskôr vydané dokumenty boli ťažko naplnené technickým žargónom, ktorému by väčšina ľudí ťažko rozumela, pokiaľ nepochádzajú z komunikačného alebo bezdrôtového prostredia. Je však jasne znázornené, že referencie sú skutočne LTE iPad, ktorý sa v súčasnosti nachádza v dielach.

iPad 3 Nové aktivácie HLS Nový tarifný plán

V dokumentoch bola tiež vyzdvihnutá nová aktivácia iPadu HLS podľa úplne nového plánu. Rovnako ako niektorí ľudia spomínali a dúfali, vyzerá to, že nový cenový plán môže byť v práci a iPad LTE, na ktorý sa odkazuje, bude pravdepodobne Apple iPad 3.
Možno si pamätáte zdroje dodávateľského reťazca, ktoré vydávajú povesti iPad 3 o vylepšenom displeji a začlenenie údajov LTE. Vyzerá to, že tieto zdroje tu mohli byť niekde!

Testovanie iPad 3 4G LTE v potrubí od roku 2010?

Objavili sa aj náznaky toho, že by sa naplánoval a vykonal rýchlostný test koncom novembra a začiatkom decembra, ktorý sa bude týkať nového iPadu, ktorý vráti naše uvažovanie späť do časového rámca vydania iPad 3 na začiatku roka 2012. Dokumenty sa však našli v novembri 2010. interným podaním, takže zostáva otázne, či sa testovanie uskutočnilo v novembri 2010 alebo či to bol plán na rok 2011.

Ak si spomínate, keď bol iPhone 4 uvedený na trh, nemal 4G funkcie kvôli jeho dizajnu a neschopnosti namontovať 4G LTE rádio. Keďže iPad 3 sa vyvíja a Apple má nový patent na veľkosť batérie a je väčší ako iPhone, určite je možné do iPadu 3 včleniť rádio 4G LTE.

Nasledujte nás a páčte sa nám:
Share
Follow by Email
Instagram
Houzz